Telefonická podpora:+420 777 974 542

Společnost ETG Polska byla založená za účelem vytváření a výroby ekologicky nezávadných tepelně izolačních materiálů, které se používají ve stavebnictví pod logem "ETG". Všechny materiály, které vyrábí naše společnost, mají vysoké tepelně izolační vlastnosti díky nimž se řeší problém komplexní úspory energie a zateplení domu.

Naše produktová řada::

 • Mix B-370 TM «ETG»
  Směs B-370 je určena jako vnitřní a vnější tepelná izolace. Používá se pro omítání fasád z pórobetonových bloků, keramických obkladů z energeticky úsporných bloků a také pro tepelnou izolaci a restaurování fasád starých budov. Použití této směsi může pomoci zmenšit ztrátu tepla v budově až o 40%.
 • Mix F-550 TM «ETG»
  Jemnozrnná (finální) tepelně izolační omítka se používá jak pro vnitřní, tak i pro vnější stavební práce. Doporučuje se pro finální vrstvu izolace budov v interiéru i exteriéru, a také pro tepelnou izolaci ostění oken a dveří.
 • Mix P-750 TM «ETG»
  Betonová konstrukčně-izolační směs pro podlahy se doporučuje pro tepelnou izolaci podlah všech typů obytných budov bez zpevnění a náročných "koláčů".
 • Mix G-580 TM «ETG»
  Lehké tepelně izolační směsi pro zdění pórobetonu a pórobetonových bloků. Lehké lepidlo pro pórobeton.

Všechny směsi "ETG" mají tepelné, zvukové a hydroizolační vlastností. Jsou to nehořlavé stavební materiály ze stavebních hmot třídy NG (A1) a neobsahují žádné toxické látky. Směsi "ETG“ neabsorbují vlhkost z ovzduší, jsou odolné vůči mikroorganizmům, hlodavcům, nehnijí a zabraňují vzniku tepelných mostů v konstrukci.

Všechny produkty "ETG" jsou certifikovány a mají osvědčení o shodě, kvalitě, šetrnosti k životnímu prostředí a požární bezpečnosti.